+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Aktuality

  • Aktuality
  • Zábava s panenkami L.O.L. Surprise!

Zábava s panenkami L.O.L. Surprise!

Populární panenky L.O.L. Surprise míří do našeho obchodního centra! Všechny malé i větší princezny, které propadly kouzlu těchto panenek, prožijí nezapomenutelné odpoledne. Dočkají se herní, foto a beauty zóny, opravdu bohaté tomboly, ale i módní přehlídky, tanečních workshopů a spousty zábavy!

V pátek 22.10.2021 pro Vás OC Breda chystá zábavné odpoledne věnované panenkám L.O.L. Surprise!, ale hlavně jejich příznivkyním. Program bude probíhat v čase od 14 hodin v podlaží 0.

Beauty a hrací zóna bude hlavní náplní akce po celé odpoledne, navíc přibude animační program s tanečními workshopy, módní přehlídkou a soutěžemi a tombolou o hodnotné ceny brandu L.O.L. Surprise!

Na všechny malé princezny bude čekat okouzlující beauty zóna se třpytivým líčením, kadeřnictví, ve kterém jim vykouzlí účesy ve stylu panene L.O.L. Surprise!, i manikúra, kde nebudou chybět barevné laky. V hrací zóně si milovnice L.O.L. Surprise! budou moci pohrát se svými oblíbenými panenkami. K dispozici budou i tři obrovské domečky, tematické omalovánky a zábavné hry a spousta dalších produktů L.O.L. Surprise!.

Na pódiu se navíc vyparáděné princezny mohou předvést v tanečních workshopech nebo na módní přehlídce L.O.L. Surprise!. Dále se mohou zapojit do soutěží nebo unboxingu novinek L.O.L. Surprise!

V den konání akce pořídíte panenky L.O.L. Surprise! za akční cenu v hračkářství Pompo!


Zábava s panenkami L.O.L. Surprise!
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít