+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

DATART

V Estonsku, kde je online hazard silně lákavý, si zahraniční online kasina vydobyla významnou mezeru na trhu. Navzdory místním předpisům hráče láká rozmanitá nabídka a lákavé propagační akce těchto mezinárodních platforem. Uprostřed tohoto prostředí se DATART objevuje nejen jako domácí značka elektroniky, ale také jako maják moderního životního stylu. Společnost DATART, proslulá jako skutečný specialista na elektro, se může pochlubit nejhustší sítí prodejen elektro po celé zemi. Toto vyznamenání vychází vstříc nejen technicky zdatným obyvatelům, ale také doplňuje rostoucí poptávku po bezproblémovém připojení, čímž zvyšuje herní zážitek Estonců, kteří se oddávají svým oblíbeným välismaa kasiino hrám. Synergie mezi estonskou fascinací zahraničními online kasiny a závazkem společnosti DATART v oblasti elektrické infrastruktury podtrhuje vyvíjející se dynamiku zábavního i maloobchodního sektoru v digitálním věku.

Kdo jsme?

Opravdový elektrospecialista s nejhustší sítí elektroprodejen, to může být jedině DATART. Na českém a slovenském trhu působíme už od roku 1990 a za tu dobu se naše nabídka rozšířila na více než  100 prodejen. V roce 2020 jsme získali Cenu popularity v kategorii Elektro v soutěži SHOPROKU, což nás motivuje k ještě lepšímu servisu pro naše zákazníky.

Co nabízíme?

V našem sortimentu naleznete nejrůznější elektroprodukty od velkých a malých spotřebičů přes notebooky a elektrokoloběžky až po hromadu příslušenství. Na své si přijdou i milovníci značky Apple, pro které máme v nabídce iPhone, legendární Apple Watch nebo třeba AirPods.

A protože dobrý nákup je také o službách, ochotně vám např. nainstalujeme fólii na míru, zařídíme výhodné splátky nebo se postaráme o likvidaci vysloužilého elektra. K nejoblíbenějším službám bezesporu patří prémiová  doprava DOPRAVART, která zahrnuje dopravu, vynesení a instalaci velkého spotřebiče, a vyzvednutí RYCHLART už do 30 minut v našich prodejnách.

V rámci DOPRAVARTu na vaše přání rádi zařídíme také odvoz již vysloužilého spotřebiče jako třeba pračky či ledničky. A co s nefunkčním kuchyňským robotem nebo fénem? Přineste je kdykoliv k nám na prodejnu a my se zdarma postaráme o jejich ekologickou  likvidaci.

Koupili jste si u nás nebo i jinde nový mobil, smart hodinky, tablet? V DATARTu vám na tato zařízení rádi na počkání nainstalujeme ochrannou  fólii na míru. Je extrémně odolná, neomezuje citlivost dotyku a navíc o ní ani nebudete vědět.  V nabídce máme i variantu VisionGuard, která chrání váš zrak a pomáhá předcházet únavě.

Umíme toho však mnohem víc. Zastavte se za námi, těšíme na vaši návštěvu!

Telefon 553 759 950
Web www.datart.cz
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 9:00 - 20:00
ÚT - 9:00 - 20:00
ST - 9:00 - 20:00
ČT - 9:00 - 20:00
PÁ - 9:00 - 20:00
SO - 9:00 - 20:00
NE - 9:00 - 20:00
Zavřít
-1.P Supermarket, drogerie, elektro, služby

Elektro

© ARSYLINE 2017
}
Upozornění
Zavřít