+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

INTERSPORT

Co nebo kdo je to INTERSPORT?

Oficiálně prodejce sportovního vybavení se sítí 21 prodejen po celé České republice. Ale můžeme to říct i jinak: jsme místo, kde to žije sportem.

Prodáváme sportovní oblečení a doplňky, našim zákazníkům servisujeme vybavení, komunikujeme se zástupci předních světových značek, zajímáme se o trendy, zkoušíme nové produkty, školíme se. Ale hlavně se bavíme a ze všeho nejčastěji se bavíme o sportu se zákazníky.

Naši zaměstnanci jsou z drtivé většiny sportovní nadšenci – máme tady všechny od trenérů až po běžce začátečníky. Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT.

https://www.intersport.cz/sluzby/zakaznicka-karta.html

SLUŽBY
Využijte služeb špičkového a kvalitního servisu kol, in-line, sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů v naší prodejně INTERSPORT.

Profesionální servis kol

Aby vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci vám ho seřídí a nastaví podle vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů. O vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme. Více informací a ceník servisních služeb naleznete zde https://www.intersport.cz/sluzby/servis-jizdnich-kol.html

Záruka 5 let na rám kola


Zakládáme si na kvalitě našich kol, proto jsme vám prodloužili záruku na rám kola na 5 let! U nás můžete počítat nejen s kvalitou, ale také s odborným poradenstvím a profesionálním servisem. Vybrat si můžete z předních značek Author, Pells, Genesis nebo Nakamura.

Servis in-line bruslí a skateboardů


Než vyrazíte do parku či na bruslařské stezky, nechte si vaše in-line brusle ošetřit rukama zkušených odborníků. Naši experti vám brusle vyčistí, vymění opotřebovaná kolečka, promažou nebo vymění ložiska či obroušené brzdy. Další informace o servisu in-line bruslí a skateboardů najdete zde https://www.intersport.cz/sluzby/servis-inline-brusli-a-skateboardu.html.

Servis sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů


Abyste na horách měli z lyžování co největší zážitek, potřebují vaše lyže a snowboardy pečlivou přípravu. Přineste si své lyže nebo snowboardy do INTERSPORTU, kde vám naši pracovníci namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany na profesionálních strojích Wintersteiger. Další informace o servisu lyží a snowboardů najdete na zde https://www.intersport.cz/sluzby/servis-lyzi-a-snowboardu.html.

E-mail opava@intersport.cz
Telefon 607 039 730
Web www.intersport.cz
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 9:00 - 20:00
ÚT - 9:00 - 20:00
ST - 9:00 - 20:00
ČT - 9:00 - 20:00
PÁ - 9:00 - 20:00
SO - 9:00 - 20:00
NE - 9:00 - 20:00
Zavřít
Breda klub Právě probíhající akce

Intersport - Sleva 15 % - Sleva se nevztahuje na zboží z letáků, slevových knížek či ve výprodeji. Neplatí na kola, elektrokola a koloběžky, na výživu, servisy a dárkové poukázky.

Akce Právě probíhající akce
Dodatečné slevy v Intersportu

Akce platí od: 21.2.2024 do 3.3.2024

Využijte dodatečné slevy na vyprodávaný outdoorový textil a vyrazte do přírody! Více informací v prodejně Intersport. Akce platí do 3.3.2024.

0.P Móda, obuv, knihy, pivovar

Sport

© ARSYLINE 2017
}
Upozornění
Zavřít