+420 731 143 545

info@ocbreda.cz

Obchody
a služby

Umístění obchodu

72 73

ZVĚROKRUH

Prodáváme především granule pro psy a granule pro kočky, stejně jako ostatní krmivo pro psy i kočky a konzervy a pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment chovatelských potřeb nejenom pro psy nebo kočky, ale i pro morče, křečka, pískomila, potkana, myš, osmáka nebo fretku a samozřejmě osazenstvo vašich akvárií a terárií. 

Pokud hledáte třeba pelíšky pro psy nebo pelíšky pro kočky, jste tu samozřejmě správně. Nejen, že máme v sortimentu širokou škálu značek různých výrobců, ale řadu jich vyrábíme sami pod značkou Samohýl Exclusive. Pod touto značkou nabízíme také vlastní funkční a jiné oblečky pro psy i pro kočky, které si svou kvalitou a užitnými vlastnostmi našli již řadu spokojených zvířecích zákazníků. 

Uspokojíme vás i s nabídkou doplňků výživy, antiparazitik, ale i cestovního příslušenství, obojků, náhubků a vodítek. V nabídce našich prodejen naleznete také živá zvířata jako je želva suchozemská nebo želva vodní, papoušky korela, ara, andulka, zebřička nebo žako a můžete si vybrat i ze široké škály akvarijních rybiček a jezírkových ryb.

Věnujte pozornost nabídce superprémiových granulí pro psa PRO PLAN, prémiových a superprémiových granulí pro psy BRIT a samozřejmě špičkových ultraprémiových granulí Annamaet. Věříme, že vás určitě zaujme také nabídka a krmivo pro kočky: granule PRO PLAN, granule pro kočky Annamaet, krmivo pro kočky Royal Canin a vysoce kvalitní "rybí" granule pro kočky Fish4Cats. 

E-mail prodejna.978@zverokruh-shop.cz
Web www.zverokruh-shop.cz
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 9:00 - 21:00
ÚT - 9:00 - 21:00
ST - 9:00 - 21:00
ČT - 9:00 - 21:00
PÁ - 9:00 - 21:00
SO - 9:00 - 21:00
NE - 9:00 - 21:00
Zavřít
Breda klub Právě probíhající akce

Zvěrokruh - Sleva 5 % - Platí na celý nákup.

1.P Sport, móda, hračky, banky

Služby

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít